Оголошення
Збільшення можливостей працевлаштування та отримання до…

Збільшення можливостей працевлаштування та отримання

  • Період: липень 2021 - червень 2025.
  • Донор: Уряд Швеції через Шведську агенцію з міжнародного розвитку Sida
  • Бюджет: 2 876 010,80 євро
  • Регіон: Республіка Сербія, 16 міст і муніципалітетів
  • Цільова група: Групи з підвищеним ризиком соціальної ізоляції та бідності, довготривалі безробітні, молодь, жінки, багаточленні сім’ї, групи з меншим рівнем освіти та меншини.

Яка ситуація в Україні?

Через три десятиліття після розпаду Радянського Союзу Україна стикається з величезними викликами. Війна з Росією та внутрішні конфлікти паралізують економічний розвиток східноєвропейської країни. Населення глибоко розділене: одна частина сподівається на наближення до НАТО та Європейського Союзу, інша виступає за тісніші зв’язки з Росією.

Напруженість між Сходом і Заходом в основному розв’язується на сході країни: понад 13 000 людей загинули в боях навколо Луганська та Донецька з початку війни в 2014 році, чверть з них – мирні жителі.

Після російського вторгнення 24 лютого 2022 року та наступних атак ситуація на сході України та по всій країні продовжує погіршуватися. Зокрема, від бойових дій сильно постраждали міста Харків, Маріуполь і Херсон. Жертвами бойових дій вже стали кілька тисяч українців, у тому числі мирні жителі.

Кількість людей, які тікають від насильства, зростає щогодини. Наразі понад 7,7 мільйонів людей знайшли притулок за межами України, у тому числі багато жінок і дітей. Значна частина з них шукає притулку в сусідніх країнах, таких як Польща, Молдова, Угорщина чи Румунія. За даними Міжнародної організації з міграції (МОМ), понад 7 мільйонів українців стали внутрішньо переміщеними особами всередині країни. Терміново потрібна гуманітарна допомога.

Понад 7 мільйонів людей є переселенцями всередині країни.

Як Help надає підтримку в Україні?

Посеред Європи відбувається гуманітарна катастрофа. Допомога підтримує людей в Україні під час цієї серйозної кризи. Через місцеві партнерські організації ми наразі роздаємо біженцям та іншим людям, які постраждали від війни, продуктові набори, воду, засоби гігієни, а також гарячі страви.

У дусі допомоги людям допомогти собі, ми підтримуємо сім’ї фінансовою допомогою, наприклад, на транспорт чи проживання. Ми також пропонуємо психологічну підтримку через наших партнерів і надаємо інформацію про безпечні місця, евакуацію та загальні заходи захисту. Крім того, ми надаємо медичну та соціальну допомогу українським біженцям у Молдові.

Help працює на сході України з 2021 року, щоб створити нові перспективи та кращі умови життя для переселенців та інших незахищених груп населення та їхніх родин. У зв’язку з нападами Росії зараз ми приділяємо всю свою увагу екстреній допомозі по всій країні.

Ми допомагаємо родинам переселенців, наприклад, роздаючи предмети гігієни та продукти харчування.