Медіа

Ми відкриті до ваших запитань

Звертайтеся до нас за коментарями чи додатковою інформацією щодо діяльності міжнародної гуманітарної організації в Україні
Останні матеріали від нашої команди
15.04.2024
Дослідження “Трудова міграція: світовий досвід та українська специфіка”
Читати детальніше
23.02.2024
Звернення гуманітарних організацій до другої річниці повномасштабного вторгнення
Читати детальніше
17.01.2024
Help в Україні 2022-2023

Help надає різнопланову гуманітарну допомогу, серед якої харчові та гігієнічні набори першої необхідності, багатоцільові грошові виплати, підтримка інфраструктури та інституцій першочергової важливості: лікарень, фермерських господарств, мобільних пунктів незламності тощо.

Читати детальніше
17.01.2024
Аналітичний звіт про потреби, проєкти та партнерства, пов’язані з відновленням України

Повоєнна відбудова України привернула значну увагу міжнародної спільноти. Навіть враховуючи затяжність та інтенсивність бойових дій, існує велика потреба у відновленні житла та інфраструктури в країні, та зацікавленість у відбудові з боку світу.

Читати детальніше
17.01.2024
Каталог бізнесів, що були підтримані програмою грантів

Help – Hilfe zur Selbsthilfe реалізував програму, що передбачає отримання цільової грошової допомоги на підтримку мікробізнесу. Гранти видалися в рамках проєкту “Надання послуг з невідкладної допомоги та захисту населенню, що постраждало в результаті конфлікту в Україні”, який реалізується за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, Aktion Deutschland Hilft та NAK-karitativ.

Читати детальніше