Новини
21.11.2023
Про допомогу Херсону і плани на майбутнє від Дарʼї Романенко

Основною темою інтервʼю став проєкт Bonn Hilft Cherson, в рамках якого німецьке місто Бонн ініціювало збір коштів для допомоги херсонцям.

15.11.2023
Воркшоп One Health Day

7 листопада ми доєдналися до воркшопу від One Health Day – ініціативи, що сприяє вирішенню сьогоднішніх критичних глобальних викликів у сфері охорони здоров’я.

08.11.2023
Зустріч з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Цього тижня до Києва завітали наші колеги із німецького офісу Help – голова програмного департаменту Фабіан Нолде, програмна координаторка з питань України та Молдови Катрін Трушевски та регіональна представниця з питань ПСЄ/України Юлія Брюкнер.

03.10.2023
Реєстрація на отримання цільової грошової допомоги на підтримку мікробізнесу у Львівській, Волинській, Закарпатській та Івано-Франківській областях.

Ми відкриваємо реєстрацію на отримання цільової грошової допомоги на підтримку мікробізнесу у Львівській, Волинській, Закарпатській та Івано-Франківській областях.

14.09.2023
Реєстрація на вебінар про відкриття та ведення власного бізнесу

Разом з партнерами Українська Рада Бізнесу ми організовуємо вебінари для тих, хто прагне розпочати власну діяльність як фізична особа підприємець.

05.09.2023
Підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю з Черкаською обласною та Уманською районною адміністраціями та Високопільскою територіальною громадою

Help підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю із Черкаською обласною та Уманською районною адміністраціями та Високопільскою територіальною громадою.

29.08.2023
Про роботу команди Help у Нововолинській територіальній громаді

16 серпня команда Help – Hilfe zur Selbsthilfe відвідала Нововолинську територіальну громаду.

22.08.2023
Тренінг з професійного розвитку для партнерів

Разом із нашими партнерами ми здійснили важливий крок у напрямку професійного зростання. 16-18 серпня відбувся інтенсивний тренінг, що став можливістю поділитися досвідом та обговорити ключові питання, які важливі для нас та спільних партнерських відносин.

22.08.2023
Всесвітній день гуманітарної допомоги