Конференція «Трудова міграція: світовий досвід та українська специфіка»

12 квітня у Києві відбулася конференція «Трудова міграція: світовий досвід та українська специфіка» за участі членів Української Ради Бізнесу, представників Кабінету міністрів, бізнес-асоціацій, провідних аналітичних центрів та посольств.

У фокусі дискусії був світовий досвід повернення воєнних мігрантів, пропозиції аналітичних центрів, бізнесу та влади.

Учасники обговорили поточну ситуацію з міграцією українців, оцінки кількості тимчасових біженців за межами України та їхніх потреб. Йшлося про специфічні для України проблеми та шляхи їх вирішення: економічний, соціальний, податковий і трудовий аспекти. 

З початком повномасштабного вторгнення організація Help переключила свою увагу на надання невідкладної допомоги населенню, що постраждало від війни, по всій території України. Help надає пряму допомогу населенню, а також сприяє реалізації проєктів економічного розвитку. Створення умов для повернення осіб, що покинули Україну після повномасштабного вторгнення – надважливе питання. Help сприятиме реалізації проєктів, націлених на створення умов для повернення у мирні та функціонуючі громади.

Голова представництва Help – Hilfe zur Selbsthilfe в Україні Дар’я Романенко

Експерти CASE Україна, Інституту соціально-економічної трансформації, Київської школи економіки презентували висновки дослідження «Воєнна міграція: світовий досвід та українська специфіка», що було проведено в рамках проєкту “Комплексна гуманітарна допомога та підтримка стійкості постраждалих від війни громад на півдні та сході України” за фінансування Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Організаторами заходу виступили Українська Рада Бізнесу та німецька гуманітарна організація Help – Hilfe zur Selbsthilfe в Україні.