Bonn Hilft Сherson

Метою проєкту є підтримати Херсонську обласну дитячу лікарню необхідним медичним обладнанням.

  • Період: Квітень 2023 – Серпень 2023
  • Донор: Help - Hilfe zur Selbsthilfe e.V.
  • Бюджет: 100,000 євро
  • Регіон: Херсон
  • Цільова група:

Міська рада Бонна підтвердила намір підтримати українське місто Херсон як місто-побратим. Help – Hilfe zur Selbsthilfe вирішили долучитися до ініціативи та закупити медичне обладнання для Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.

Херсонська обласна дитяча лікарня – це єдиний заклад у області, де надається високоспеціалізована допомога дітям. Лікарня перебувала 8 місяців в окупації, проте, навіть в таких умовах, лікарі продовжували рятувати життя дітей.

Заклад розраховано на 450 ліжок та 200 відвідувань амбулаторно. Щороку лікарня приймає близтко 16 тисяч пацієнтів стаціонарно та близько 80 тисяч амбулаторно.

Херсонській обласній дитячій лікарні передано мобільний цифровий рентгенівський апарат з потужністю генератора 32 кВт та частотою інвектора 40 кГц. Також інституція передано неонатальний інкубатор, з режимом інкубатора з регулюванням по повітрю та по температурі шкіри новонародженого. Також є функція сервоконтролю концентрації та моніторингу фізіологічних параментрів новонародженого.

Крім цього, наразі триває процес поставки лікарських засобів, необхідних для надання допомоги постраждалим від поведі дітям.

На жаль, підконтрольна Україні теориторія Херсонської області перебуває під постійними обстрілами, що часто призводить до поранень від уламків, зокрема у дітей.

Надання хорошої медичної допомоги є однією з основних місій медичної системи кожної країни, і вона є невід’ємною частиною сталого розвитку та благополуччя суспільства. Тому ми радо відповідаємо на запит лікарні та забезпечуємо їх необхідним приладдям та медикаментами.

Проєкт реалізовується за підтримки Help – Hilfe zur Selbsthilfe e.V.