Стійкість до зими та покращення умов для проживання: зміцнення спільнот, що постраждали

Проект зосереджений на вирішенні проблем, з якими стикаються вразливі верстви населення, включаючи забезпечення житлом, непродовольчими товарами, опаленням та засобами до існування.

  • Період: Жовтень 2023 - Березень 2024
  • Донор: UHF
  • Бюджет: $ 2,224,548.96
  • Регіон: Східні та південні області України
  • Цільова група:

В першу чергу, проект зосереджується на найбільш вразливих домогосподарствах на півдні та сході України, яким необхідна термінова та своєчасна допомога для пом’якшення наслідків зими в умовах триваючого конфлікту.

Ваучери на корм та ремонт притулків для тварин

900 домогосподарств отримали ваучери на корм для тварин у Циркунівській, Золочівській, Старосалтівській, Великописарівській та Галицинівській громадах. 250 малих фермерів отримали ваучери на ремонт притулків для тварин у цих громадах.

Опалювальні печі та тверде паливо

Опалювальні печі та тверде паливо (2,5 тонни брикетів) були розподілені серед 250 домогосподарств у у Циркунівській, Золочівській, Старосалтівській, Великописарівській, Чорнобаївській та Галицинівській громадах.

Комплекти для утеплення будинків

1082 сім’ї отримали ваучери на комплекти для утеплення будинків у Старосалтівській, Галицинівській та Чорнобаївській громадах. Комплекти призначені для покращення теплоізоляції будинків, що зробить їх більш енергоефективними та краще підготовленими до зимових випробувань.

Відновлення котелень

В котельнях у Костянтинівці Донецької області, яка слугує джерелом тепла для всього району, будуть встановлені вінка та насоси.