Цільова грошова допомога на оренду житла в зимовий період

Проєкт «Підвищення стійкості громад в західних областях України» реалізується відокремленим підрозділом Хелп-Хільфе цур Зельбстхільфе е.Ф. в Україні за фінансової підтримки Aktion Deutschland Hilft та приватних донацій. Цільова грошова допомога на оренду житла в зимовий період є окремою діяльністю в рамках проєкту, спрямована на підтримку внутрішньо переміщених осіб.

Цільова грошова допомога на оренду житла в зимовий період буде надана для 1000 осіб, які є громадянами України (18+ років), мають статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО) від 24 лютого 2022 та зараз проживають у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській та Волинській областях.

Грошові виплати за проєктом надаються лише на одну особу з домогосподарства. Грошова допомога є одноразовою та заяви на повторні виплати не приймаються.

Призначення готівки на оренду житла – це забезпечення короткострокової підтримки домогосподарства, які відносяться до будь-якого з цих пунктів:

• домогосподарства, які мешкають в центрах колективного проживання (МКП, гуртожиток, шелтер) та бажають виїхати в орендоване житло;

• які вже винаймають житло та потребують фінансової підтримки для покриття потреби в оплаті оренди та комунальних послуг;

• для підтримки постраждалих від ракетного удару чи стихійного лиха, для допомоги в оренді тимчасового житла.

Допомога надається ПРЕДСТАВНИКАМ ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ за наявності підтверджуючих документів:

– особам з інвалідністю 1-ї, 2-ї та 3-ї групи,

– одноосібне батьківство,

– багатодітним родинам,

– прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу батьків та дітьми, розлученими з батьками.

Зверніть увагу!


м. Луцьк (Волинська обл)
21.02.2024, Cереда 12:00 – 17:00
22.02.2024, Четвер 10:00 – 17:00
за адресою вул. Волі, 4А, Департамент соціальної політики команда Help проводитиме реєстрацію на отримання цільової грошової допомоги для оренди житла у зимовий період.

м. Калуш (Івано-Франківська обл)
05.12.2023 за адресою вул. Героїв 9/2 команда Help проводитиме реєстрацію на отримання цільової грошової допомоги для оренди житла у зимовий період.

м. Червоноград (Львівська обл)

12.12.2023 за адресою пр. Шевченка 15, каб. 10 у Народному Домі команда Help проводитиме реєстрацію на отримання цільової грошової допомоги для оренди житла у зимовий період. Початок о 11:00.

м. Дрогобич (Львівська обл)

13.12.2023 за адресою вул. 22 Січня, 28 (Великий жовтий будинок з муралом Франка) команда Help проводитиме реєстрацію на отримання цільової грошової допомоги для оренди житла у зимовий період. Початок о 11:00.